Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. aloucushatti.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiştir.
Telif Hakları:
aloucushatti.com sitesinde bulunan tüm yazılım ürünleri fotoğraf, resim,  yazı, doküman ve benzeri fikir ürünleri telif hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır.
Kullanıcı Yükümlülükleri:
aloucushatti.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu kabul eder.
aloucushatti.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki ürün, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.
Sitelere Verilen Bağlantılar:
aloucushatti.com direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek amaçlı ya da reklamdır.
Kullanıcı Gönderileri:
aloucushatti.com sitesinde; kullanıcılar tarafından gönderilen formlarda talep, chat, öneri, şikâyet sayfalarından küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici iletiler ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve 3. Şahısların kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur.
Kullanıcıların bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.
Alışveriş Güvenliği?
Havaalanı/Havalimanı transfer hizmetleri, uçak bileti hizmeti satın alırken kullandığınız kişisel bilgileriniz hem online hem de offline durumundayken koruma altındadır. Rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgileriniz üçüncü şahıslarca görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü kişilerin müdahale imkanı bulunmamaktadır.
Tercih ettiğiniz hizmeti internette güvenli alışveriş yapabilmek için geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemi olan 3-D Secure ile bankanızın sayfasına yönlendirilerek satın alabilirsiniz. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu, kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır.
IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanırız. IP adresiniz sizi, yaptığınız alışverişleri ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır. Tarafımızca tutulmakta olan verilere ulaşılması veya bilgilerin değiştirilmesi güncelleme sayfaları aracılığı ile yapılabilmektedir.
aloucushatti.com kendi web sitesi yoluyla sizden gizli veya sizin mülkiyetinizde bulunan bilgileri almak istememektedir. aloucushatti.com’a gönderilen tüm bilgilerin gizli olmayan bilgi olarak değerlendirileceğini dikkate alınız.
aloucushatti.com üzerinden işlem yaparken kullanmış olduğunuz bilgileriniz ve işlemlerinize ait tüm bilgilerde şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat dahilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankanıza iletilir.
Hizmet Kullanımı:
Ürün satın alınması halinde sistem tarafından açılan üyelik durumu başladığı andan itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz. Satın almış olduğunuz hizmet ile ilgili iptal hakkınızı oluşturan koşullar, hizmet türüne göre açıklanacaktır.
Hizmeti kullanırken uymanız gereken koşullar şunlardır;
Sözleşmeler, kanunlara uyma, her türlü davranış kurallarına veya yaptığımız diğer bildirimlere uyma, hizmete ilişkin bir güvenlik ihlalini fark ettiğinizde derhal bize bildirme.
Hizmet Değişiklik ve İptal Kuralları:
aloucushatti.com üzerinden yapılan her türlü hizmet işlemlerinde rezervasyon kurallarımız kabul edilmiş sayılır. İptal ve değişiklikler, kullanıcılarımızın rezervasyon sırasında kabul edilen ve sözleşmede yer alan hizmet sözleşmesi kurallarınca yapılmaktadır.
aloucushatti.com üzerinden alınan tüm hizmetlerin her aşamasında aloucushatti.com ile bağlantıya geçilmek zorundadır. Aksi takdirde müşterinin aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında aloucushatti.com sorumluluk kabul etmez.
Sorumluluk ve Haklar:
aloucushatti.com sitesinde bulunan tüm içeriğin doğruluğu için güncellemeler yapmaktadır. Ancak aloucushatti.com web sayfası içeriğindeki bilgi ve hatalardan sorumlu tutulamaz. aloucushatti.com sayfalarında her türlü değişiklik yapabilir ve bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı aloucushatti.com’a sorumluluk yüklenemez.
aloucushatti.com sitenin kullanımından doğabilecek hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.
Yürürlük:
aloucushattiı.com bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. Copyright © 2017 aloucushatti.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.